Pneupojištění zdarma

Nejlevnější povinné ručení

Porovnání stovek nabídek, které běžně nenajdete, naše průměrná úspora je více než 1700 Kč. Chcete i vy ušetřit několik tisíc korun? Porovnejte si povinné ručení zde.

Spokojený klient

Maria P., Olomouc Nevěřila jsem, že tak levné pojištění vůbec existuje, ale tohle porovnání je opravdu výhodné...

Jak to funguje?

Úspora až 70%

85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je 1 700 Kč.

Zelená karta e-mailem

Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte na druhý den poštou.

Zdarma Pojištění pneumatik

K povinnému ručení pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Povinné ručení 2014 online

2014 Duben | Auto Magazín

Pokud si při porovnávání nabídek povinného ručení chcete usnadnit práci co nejvíce, použijte on- line kalkulačku povinného ručení . Jedná se o nejméně pracnou cestou, jak si snadno a rychle porovnat rozdíly mezi jednotlivými.
bazger.cz/2014/04/

PovinnéRučení.biz | Novinky a zajímavosti ze světa pojištění...

Na co si dát pozor při výběru povinného ručení. Výluky jasně stanovuje zákon č.168/1999, o povinném smluvním pojištění. . 5 důvodů, proč sjednat povinné ručení online
povinneruceni.biz/clanky/

Zlatá koruna 2014 - Ceny účtů klesly na nulu a teď...

Konkrétně jde o produkty Komplexní pojištění vozidla NAMÍRU se službou 100PROSERVIS, OPTIMUM - pojištění domácnosti a rodinného domu a povinné ručení stejného názvu jako vítězné havarijní pojištění NAMÍRU.
bankovnipoplatky.com/zlata-koruna-2014-ceny-uctu-klesly-na-nulu-a...

Povinné ručení ceníky 2014, srovnání ceníků online, mPojištění.cz

Kalkulace a přehledné srovnání povinného ručení, online srovnání ceníků pojišťoven. Sjednání povinného ručení online.. Jsme specialisté na povinné ručení. Více o povinném ručení
mpojisteni.cz/povinne-ruceni-ceniky

Nejlevnější povinné ručení 2014 všech pojištoven

Asi každý řidič dopravního prostředku touží získat nejlevnější povinné ručení 2014. Pojištění, které je povinné a jeho plnění a celkové náklady na něj, mohou mít spoustu podob. O nich ostatně rozhodujete vy sami, řidiči.
pojisteniprehledne.cz/nejlevnejsi-povinne-ruceni-2014

Odkazy - Visit Slovakia .com

Letenky od Condora - levné letenky online. Povinné ručení srovnání - Srovnejte nabídky 13 pojišťoven za méně než 2 minuty. Dovolená, pobyty u moře, poznávací zájezdy, eurovíkendy, lyžování, lázně, golf - vše je online.
visitslovakia.com/odkazy/

Kalkulátor povinného ručení - Ručení.cz

Spočítejte si na našem kalkulátoru cenu povinného ručení. Vybrané nejvýhodnější pojištění si můžete rychle a jednoduše sjednat on-line!
ruceni.cz/vypocet-pojistneho/?cgrp=1

Slavia pojišťovna | Nejlevnější povinné ručení 2014

Srovnejte si nabídky všech českých pojišťoven a sjednejte si povinné ručení online. Slavia pojišťovna na ipojisteni.cz. V roce 2014 s námi ušetřilo přes 200 000 řidičů
ipojisteni.cz/pojistovny/slavia-pojistovna/

Povinné ručení

AXA pojišťovna zvyšuje u povinného ručení pro rok 2013 cenu základních sazeb., Zdražení povinné ručení u AXA, Slavia a Triglav pojišťovny., Povinné ručení Wustenrot pojišťovny se zvyšuje od 1.1.2014., Česká pojišťovna zvyšuje.
srovnavac.cz/zpravy/povinne-ruceni/

Povinné ručení kalkulačka | Nejlevnější povinné ručení 2014

Dále je tu samozřejmě čím dál modernější sjednání online, které pochopitelně vítají i pojišťovny, protože je to nemalá finanční úspora. Na druhou stranu pokud si nejste v oblasti povinného ručení „jistí v kramflecích“, nebude to pro vás.
ipojisteni.cz/povinne-ruceni-kalkulacka/

Nabídka všech pojišťoven v ČR